HAKKIMIZDA

Network Türkiye

Kurucularımızdan Tanku Bulduk Lise yıllarında ,müşteriye yer göstermenin bedelli olduğu yıllarda o zamanların meşhur  markalarından biri olan Asedas’da çırak olarak  ev gezdirici  pozisyonda sektöre giriş yapmıştır. Eğitim hayatı boyunca zaman zaman aile işleri olan ticaret ile ilgilenmiş  ve özelikle. 90’lar dan günümüze aktif şekilde gayrimenkul sektöründe bi fiil yer almıştır, Çeşitli kurumsal yerli ve yabancı markalarda  hem danışman hem yönetici hem de Broker pozisyonlarında çalışmıştır. Mesleki Tecrübesini 2016 Yılında Network Gayrimenkul Türkiye Markasını kurarak zirveye taşımıştır. Hali hazırda Türkiye’de 5 , İngiltere’de 1 ofis olmak üzere toplam 100 ‘ü aşkın Gayrimenkul Profesyoneli sektördeki faaliyet göstermekte ve sektörün nabzını tutmaktadır.

Network Global

2019 yılında Network Uluslararası  bir oyuncu olmak için Merkezini Londra’ya taşımış, Network Global Property Investment  kurulmuş ve İngilterede kuvvetli bir yatırım şirketi olan  H&M Property Investment ile birleşilmiştir. Hem Türkiye’de hem de İngiltere’de aktif faaliyet gösteren Network Global özelikle Türk yatırımcısı için İngiltere’yi hedef bölge seçmiştir. Network Global Türkiye Ofisi de, özelikle İran,Katar ve Çin deki partnerleri ile Türkiye’de yabancılara mülk satışı konusunda uzmanlaşmış ve bu uzmanlığını paydaşlarına açmıştır. Network Global Paydaşları ile birlikte uluslararası gayrimenkul piyasasında aktif ve güçlü bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. Hukuk ve Mülk Yönetimi konusunda da müşterilerine hizmet veren şirket. Tüm bu katma değerlerini Network Sistemi içersindeki tüm danışmanları ile paylaşmaktadır.

Neden Network ?

Yüzde yüz yerli , Türkiye’nin Yeni Nesil Gayrimenkul Markası Network Bayilik Altyapını  tecrübeler üzerine inşaa etti. Klasik bayilik anlayışının dışına çıkan  Network şu anda sistemi test edip mükemmelleştirme çabasında hali hazırda sahada aktif oyuncu olmasının büyük avantajını kullanıyoruz.

Network ile sektörün alışık olmadığı birçok ilke imza atacaksınız. Kazanan emlak ofisleri ve kazanan gayrimenkul profesyonellerini bir araya getirmek için yola çıktık, Biz diğerleri gibi ne yapacağınızı değil 25 yıllık tecrübemiz ile sektörde neler  yapmayacağınızı anlatarak  işe başlıyoruz.

  • Güçlü Bayi :  Esas amaç kalıcı ve markalaşmış sürekli kazanç odaklı  güçlü bayi ağı oluşturmak. Bu doğrultuda ofis ve danışmanlarının tüm pazarlama faaliyetlerini desteklemekte ve onların rakiplerinden bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Network  ofislerinin yeni müşterilere ulaşmasını ve danışman arama sürecini kolaylaştırmaya yarayan hazır  çözümler sunmaktadır.  
  • Yerel Marka : Günümüz trendlerine tersine yurtdışından marka getirme kolaylığına kaçılmamış  ve  Türkiye’den dünyaya açılmak için ulusal bir marka oluşturulmuştur. Bu doğrultuda aralıksız yatırımlar yapılmaktadır.
  • Güçlü İletişim : Network’ün çalışanları sektörü çok iyi bilen profesyonellerden seçilir. Sektörün her aşamasında çalışmış tecrübeli ve güçlü kadrolar  ile özelikle sektöre  yeni adım atmışlara rehberliğin yanında sektörde yer alıpta kendini geliştirmek isteyenlere sürekli destek verilmektedir. Tüm aşamalarda şeffaf ve iletişime açık bir yapı mevcuttur. Bu sayede ofis ve danışmanlar, Network Türkiye ekibine istedikleri zaman tüm iletişim kanallarından ulaşabilmektedir.
  • İş Geliştirme :  Network ofisleri  sisteme katıldıkları andan itibaren, ofislerin kurulması, ekiplerin oluşturulması, oryantasyonları, eğitimleri, bütçe yönetimi, bölge geliştirme çalışmaları gibi alanlarda konusunda uzman franchise geliştirme ve franchise saha ekipleriyle birlikte çalışma imkanı bulmaktadır. Ayrıca Network Türkiye ofislerinin mutlak başarısını sağlayabilmek için farklı uzmanların desteğinde birçok danışmanlık hizmeti için aracılık edilmektedir.
  • Destek Hizmetleri : Network Türkiye, ofislerinin başarısı için gerekebilecek danışmanlık ve destek hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktadır. Bu doğrultuda her gayrimenkul ofis veya danışmanı ihtiyaç halinde Network Türkiye’nin uzmanlığını yanında hissetmektedir. hukuk desteğinden iş geliştirmeye, pazarlama danışmanlığından portföy desteğine birçok konuda paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Network Türkiye’nin sağladığı temel destekler : İş geliştirme desteği, hukuki destek , pazarlama danışmanlığı , mimari destek ve eğitim desteğidir.
  • Eğitim Hizmetleri :  Network odağında  eğitim ve koçluk vardır.  Sektörde yeni ya da deneyimli olmanız fark etmez, Network’ün eğitimleri, sizi en kısa sürede ulaşmak istediğiniz seviyeye taşıyacaktır. Eğitim, ofis ve danışmanlarının başarısı ve söz konusu başarının devamlılığı için büyük bir önem taşımaktadır. Network’ün başarısının altında da bünyesinde görev alan profesyonellerin başarılı eğitim programlarından geçmesi yatmaktadır. Network ‘e özel Afilli Eğitim Programı  teknoloji ve inovatif workshoplar ile başarı odaklı paydaşlarımızın sürekli kendilerini geliştirip rakiplerleri arasında fark yaratmalarını sağlamaktadır.
  • Network Teknoloji : Network markasının sektöründeki en büyük farkı   en son  teknolojileri  kullanmanın dışında teknolojileri üreten ve geliştiren bir marka olma özelliğidir. Kendi geliştirdiğimiz teknoloji   müşterilerinize ve işlerinize odaklanmanızı sağlar teknolojiyi fırsata çeviren network sistem, portföylerinize ve müşteri taleplerinize hızlıca çözüm üretip, satış kapatmanızı sağlar. Network Bee Sistem ile Mobil Ofis ve Ekip Yönetimi Çalışma arkadaşlarınızla rakip değil ekip olursunuz. Broker Partner performans sistemi ve satış takibi yönetimi ile ofis ve ekibinizi etkin bir biçimde yönetir, yönlendirebilirsiniz. Takip edilecek müşteri ve portföylerizi ekip arkadaşlarınıza atayarak, ortak ajanda özelliğimiz ile ekip çalışması Network Global iştirak şirketi olan ve birçok başarılı startup projesine imza atmış  Network Overseas Software sektör için sürekli teknoloji üretip paydaşları ile deneyimler.
  • Sosyal Ofis : Network Global iştiraki Network Mimarlık tarafından sektörde bir ilke imza atılmıştır. Yıllardır deneyimlenen tüm ihtiyaçlar doğrultusunda Sektör için yepyeni bir konsept oluşrulmuştur.Konsept iki bölümlü tasarlanmış  İlk bölüm tasarlanırken Stresli Gayrimenkul Ticaretinde Alıcı ve Satıcı tarafı rahatlatmak amaçlı kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam düşünülmüştür.  Müşterilerimizin sadece işi olduğu zaman değil her zaman ziyaret edip sohbet edebileceği bir alan geliştirilmiştir. Ofis kapanış saatlerinden sonra ekip tarafından sosyal networkün genişletilmesi amaçlı fonksiyonlar tanımlanmıştır. Evinden daha çok zaman geçirilecek ofisin rahat, modern ve konforlu olması ön plana alınmış. Mutlu Ofis, Mutlu Ekip ve Mutlu Müşteri Teması uygulanmıştır.

 

NETWORK TÜRKİYE EKİBİ
Bir araya gelmek bir başlangıçtır,
beraberliği sürdürmek bir ilerlemedir,
beraber çalışmak ise başarıdır.
Dr.Tanku Bulduk
Ceo
NEJAT MERİÇLİ
Genel Müdür
CEYDA CEYLAN
Ofis Koordinatörü
İLHAN KAYA
İş Geliştirme Direktörü
Levent Dinçay
Ege Master - Y.k.Üyesi
DİDEM KAZANASMAZ
Pazarlama Direktörü