Hakkında

Namık İlik, 1957 yılında Zonguldak Ereğli'de doğdu. Meslek Lisesi öğreniminin ardından İstanbul Yüksek Teknik Öğretmen Okulu Elektronik Öğretmenliği bölümünden 1981 yılında mezun olarak, önce Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir Okul olan İstanbul Haydarpaşa Teknik Okullarında, devamında da askerlik görevini müteakip 1984 yılında Özel sektörde çalışmaya başladı.

2018 yılına kadar uluslararası ölçekte kurumsal şirketlerin endüstriyel üretim-satış ve KOBİ statüsündeki diğer bir uzman işletmenin satış bölümünde görevini sürdürmeye devam etti.

Aynı yıl yaşam mekânını ve iş sektörünü değiştirdi. Sahip olduğu bilgi birikimi ile deneyimlerini, Gayrimenkul sektöründe önce, Remax Bodrum ofisinde değerlendirerek 2 yıl süre ile sektörün içinde çalışabilmek için gerekli bilgileri, kurumsal bir disiplinle ve keyifle öğrendi.

Kasım 2020 tarihinde, Namık İlik Emlak Bodrum, işletmesini kurdu. Mart 2021 tarihinden itibaren de Bodrum'un başarılı gayrimenkul danışmanlık firmalarından Network Gayrimenkul (NW) Elvira Ofisi çatısı altında "Sözleşmeli İşletme" olarak çalışmaya devam etmektedir.

“Namık İlik, Emlak Bodrum”, her zaman, emlak danışmanlık hizmeti verdiği "iş sahiplerinin" memnuniyetini ve güvenini, başarısının mutlak bir ölçütü kabul eder.