Hakkında

08 Nisan 1979 Bodrum doğumluyum. İş hayatına Ortaokul bitiminde Seyahat Acentacılığı bölümünde okumamdan dolayı zorunlu staj nedeniye 12 yaşında başladım ve o tarihten itibaren eğitim tarihlerim dışında hiç ara vermeden çalışma hayatım devam etti. Lise bitiminde İngiltere'de dil eğitimi aldım.Lise ve Üniversitede eğitimimin Turizm üzerine olmasından dolayı iş hayatımın nerdeyse 10 yılı turizm sektöründe otel ve seyahat acentalarında çalışmakla geçti. Daha sonra hem restaurant işletmeciliği hem de gayrimenkul satış sonrası yabancı müşterilere mobilya, transfer, temizlik vs hizmetler veren bir şirket kurduk. 2006 yılında Gayrimenkul sektörüne tam olarak giriş yaptım ve Bodrum'da gözde bir projede SATIŞ-PAZARLAMA sorumlusu olarak görev yapmaya başladım. Aynı zamanda satış sonrası hizmetleri de vermeye devam ettim. Bu projedeki satışlar tamamlandıktan sonta 2010 yılında Ortakent'de Park Marin projesinde yine Satış Pazarlama sorumlusu olarak devam ettim. 2014 yılı itibari ile kendi şirketim olan Elvira Gayrimenkulu kurdum ve artık serbest çalışmaya başladım. Halen Park Marin residence olarak apart-otel işletmem, yine aynı tesisde PM adlı Restaurant işletmem devam etmektedir. 2020 yılı Nisan ayında Elvira Gayrimenkul emlak şirketimi Network bünyesine katarak Ortakent merkezde yeni ofisimizle Network Elvira Gayrimenkul olarak hizmet vermeye başladık.

Geçmiş eğitim ve iş tecrübemi, kişisel özelliklerimi Network bünyesinde iyice geliştirmek ve sayın misafir ve müşterilerimize dolu bir şekilde sunmak için üstün bir çaba göstereceğimi, hem kendimi hemde karşı tarafı mutlu etmek için elimden geleni yapacağımı emin adımlarla yürümek en büyük hedefimdir. 

 

Çalışma Geçmişi

1991 YILI - GREEN PARK OTEL BODRUM, RESEPSİYON GÖREVİ, YAZ SEZONU

1992 - 1993 - 1994- 1995- 1996  YILLARI FLAMA TUR BODRUM, SEYAHAT ACENTASI, YAZ SEZONLARI

1997 YILI - ZETUR SEYAHAT ACENTASI İZMİR

1998 YILI - 2001 YILI ARASI FLAMA TUR BODRUM SEHAYAT ACENTASI

2001 YILI - FRIENDS CAFE & RESTAURANT VE MOVENGİ MOBILYA SATIŞ SONRASI HİZMET İŞLERİ

2006 -2014 YILI ARASI  - NİLDA İNŞAAT SATIŞ VE PAZARLAMA SORUMLUSU

2014 YILI - PM RESTAURANT- PARK MARIN TATILEVI İŞLETMESİ - ELVİRA GAYRİMENKUL KURULUŞ

VE HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.

 

Mesleki Eğitim

-BODRUM ANADOLU TURİZM MESLEK LİSESİ : Turizm Seyahat Acentacılığı, 4 yıl İngilizce eğitimi, yetki belgesi

-DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ : Turizm Otelcilik, 2 yıl

-İngiltere Londra 4 ay ingilizce dil eğitimi

-Emlak Danışmanlığı kurs ve belgesi, 1.5 ay

-5 Seviye Emlak Danışmanlığı ve Broker Belgesi

 

Müşteri Yorumları

  • Gökhan Yenipazar
    16.4.2020 14:50:30

    Bodrum'daki evimizi Network Nisan Hanımdan aldık. Güler yüzlü şeffaf ve samimi davranışından dolayı Yenipazar ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.