Hakkında

TUZLA BÖLGESİN'DE, 6 YIL RE/MAX STORE FİRMASINDA VE KISA BİR SÜRE'DE COLWELLBANKER ALESTA GAYRİMENKULDE ÇALIŞTIM.

ŞU ANDA NETWORK EVORA'DA MESLEĞİME DEVAM EDİYORUM.UZMANLIK BÖLGEM ÖZELLİKLE AYDINLI VE ÇEVRESİ TUZLA BÖLGESİNİ GENEL OLARAK ÇALIŞIYORUM.SATABİLECEĞİME İNANDIĞIM PORTFÖYLERİ ALIRIM VE SONUÇLANDIRIRIM.

BENİM İÇİN PARA KAZANMAKTAN ÖTE, İNSANLARI MUTLU ETMEK AYRI BİR KEYİFTİR.ÖNCELİĞİM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BAŞARIDIR.

TUZLA BÖLGESİN'DE TALEPLERİNİZ ,DANIŞMAK İSTEDİĞİNİZ KONULAR OLDUĞUN'DA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ  

 

Müşteri Yorumları

 • Esin Good
  21.10.2020 14:15:51

  Yiğit bey, yeni web sayfanız hayırlı olsun 👍 Sayenizde Emlakci dünyasında nihayet güvenin oluşabileceğini sizinle çalıştığımız yillar boyunca güzel tecrübelerimle şahit olmuş oldum... Cok tessekkurler evlerime ve kiracilarima yıllardır iyi Baktığnız için 🙏minnet borçluyum! Sayenizde istanbulda olmadan da ev sahibi olabildim ve herşey yolunda gidiyor 👍 keep up the good work 👏👏👏👏 Massive Thankyou Saygilar E.G

 • İlkan Canberk ÇELİK
  22.9.2020 09:37:21

  Sıradan değil, kurumsal bir zihniyet.. İşini özveri ile yapan nadir insanlardan... Güvenilir ve sözünün eri... Parasını alınca sizi unutanlardan değil... Böyle emlakçı kaldı mı piyasada?

 • VAHDET DOĞAN
  21.9.2020 14:47:02

  Kendisiyle çok verimli bir süreç geçirdik. Evin tanıtımında, satıcıyla iletişimde, yasal süreçlerde, kredi çekme sürecinde sürekli iletişim halindeydik. Sık sık kendisini telefonla aramama rağmen bıkmadan cevap vermeye devam etti. Sürekli ulaşılabilir durumdaydı. Tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Süreci bizim için kolaylaştırdı.

 • Daha Fazla