Hakkında

1991 yılı Kadıköy doğumluyum, burada başlayan hayatım adım adım Tuzlaya kadar uzandı. Lisans öğrenimimi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Daha sonra iki farklı firmada 3 yıl mühendis olarak çalıştım ve yüksek lisansımı da bu sürede bitirdim. Sonrasında radikal bir kararla iş hayatıma aileminde içinde bulunduğu emlak sektröründe devam etmeye karar verdim.  Emlak dünyasının dinamik ve devamlı kendini geliştirmeye teşvik eden doğası beni tamamiyle içine çekti ve giderek benim için profesyonel bir boyut kazandı. 3 yılı aşkın süredir severek sürdürdüğüm işimde hem aileden gelen gayrimenkul mirasını sürdürürken, pazarlama teknolojileri ile de fark yaratarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayım. 

Hakkımda daha fazla bilgi için www.yigitmaral.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Yiğit Maral  

Çalışma Geçmişi

Doğuş Otomotiv, Audi, SSH Departmanı (2015)

Özden isg, Makine Mühendisi, (2017)

Network Gayrimenkul, Sorumlu emlak danışmanı (2019)

 

BAŞARILAR

Network Evora, Ocak ayı Ciro 1.si (2020)

Network Evora 2020 yılı Ciro 2.si

Mesleki Eğitim

Makine Mühendisi, Sakarya Üni. (2015)

Makine Mühendisliği Yüksek lisans, Gedik Üni. (2017)

Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5), MYK (2019)

Anadolu Üniversitesi, Emlak ve emlak Yönetimi (2020)

Müşteri Yorumları

 • Esin Good
  21.10.2020 14:15:51

  Yiğit bey, yeni web sayfanız hayırlı olsun 👍 Sayenizde Emlakci dünyasında nihayet güvenin oluşabileceğini sizinle çalıştığımız yillar boyunca güzel tecrübelerimle şahit olmuş oldum... Cok tessekkurler evlerime ve kiracilarima yıllardır iyi Baktığnız için 🙏minnet borçluyum! Sayenizde istanbulda olmadan da ev sahibi olabildim ve herşey yolunda gidiyor 👍 keep up the good work 👏👏👏👏 Massive Thankyou Saygilar E.G

 • Omer Sevim
  18.8.2020 14:57:13

  İlk defa ev aldım, süreçte yardım ve yönlendirmeleri, sabır ve güler yüzü için teşekkür ederim.

 • S. Tezkan
  17.8.2020 16:16:04

  Yiğit Bey ile Norm Istanbul'dan almayı düşündüğümüz bir ev vasıtasıyla tanıştık. Kendisi gerçekten ilk andan itibaren göstermiş olduğu yakın ilgi, alım-satım konularına dair bilgisi, her sorumuza içtenlikle yanıt vermesi, samimiyetiyle güven verdi. Kendisinin verdiği güven sayesinde, uzun süreli ev arayışımızı nihayete erdirdik. Güleryüzü ve samimiyeti için, tüm desteği için Yiğit Bey'e sonsuz teşekkürlerimizle.