Hakkında

1991 yılında Kadıköy’de dünyaya geldi. Hayatının büyük bölümünü Kadıköy- Tuzla arasında ikamet ederek geçirdi. Ortaokul ve lise hayatının büyük bölümünü spora ayırdı. Özellikle basketbol ve satranca olan tutkusuyla bu alanlarda derecelere girdi. Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandı. Hazırlık sınıfı ve dört yıl lisans eğitiminin ardından makine mühendisi unvanını edindi. Doğuş Otomotiv Audi’de ilk iş deneyimini yaşadı ve otomobil alanında önemli deneyimler elde etti. Sonrasında makine ekipmanlarının güvenli çalışmalarına yönelik faaliyet gösteren bir firmada Makine Mühendisi olarak çalışırken bu alanda da yüksek lisansını tamamladı.

Yurtdışında eğitim ve yaşama planlarını yaptığı 2018 yılında radikal bir kararla ailesinin de içinde bulunduğu gayrimenkul sektörüne adım atmaya karar verdi. Özellikle Evora İstanbul ve Bölgedeki nitelikli projelerde yaptığı işlemlerle aylık ve yıllık verilen ciro ödüllerini kazandı. İlerleyen Dönemde Anadolu Üniversitesi gayrimenkul yönetimi bölümünü Onur belgesi ile bitirdi. Lisanslı bir gayrimenkul danışmanı olarak emlak odası, esnaf ve sanatkârlar odası üyeliğini edindi. Bu zamanda  “Yiğit Maral Gayrimenkul” isimli taşınmaz ticareti yetki belgesi sahibi oldu.

Halen Tuzla Network Evora Emlak Ofisinde çalışmalarına devam etmektedir. Her geçen gün daha iyi bir gayrimenkul çözüm ortağı olmak için, sürekli işine yatırım yaparak, güncel finans, gayrimenkul ve piyasa şartlarını takip edip, işine inovasyonı da katarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Hakkında daha fazla bilgi için,  www.yigitmaral.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Yiğit Maral  

Çalışma Geçmişi

Doğuş Otomotiv, Audi, SSH Departmanı (2015)

Özden isg, Makine Mühendisi, (2017)

Network Gayrimenkul, Sorumlu emlak danışmanı (2019)

 

BAŞARILAR

Network Evora, Ocak ayı Ciro 1.si (2020)

Network Evora 2020 yılı Ciro 2.si

Network Evora 2021 ylı ciro 4.sü

Mesleki Eğitim

Makine Mühendisi, Sakarya Üni. (2015)

Makine Mühendisliği Yüksek lisans, Gedik Üni. (2017)

Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5), MYK (2019)

Anadolu Üniversitesi, Emlak ve emlak Yönetimi (2020)

Müşteri Yorumları

 • Esin Good
  21.10.2020 14:15:51

  Yiğit bey, yeni web sayfanız hayırlı olsun 👍 Sayenizde Emlakci dünyasında nihayet güvenin oluşabileceğini sizinle çalıştığımız yillar boyunca güzel tecrübelerimle şahit olmuş oldum... Cok tessekkurler evlerime ve kiracilarima yıllardır iyi Baktığnız için 🙏minnet borçluyum! Sayenizde istanbulda olmadan da ev sahibi olabildim ve herşey yolunda gidiyor 👍 keep up the good work 👏👏👏👏 Massive Thankyou Saygilar E.G

 • Omer Sevim
  18.8.2020 14:57:13

  İlk defa ev aldım, süreçte yardım ve yönlendirmeleri, sabır ve güler yüzü için teşekkür ederim.

 • S. Tezkan
  17.8.2020 16:16:04

  Yiğit Bey ile Norm Istanbul'dan almayı düşündüğümüz bir ev vasıtasıyla tanıştık. Kendisi gerçekten ilk andan itibaren göstermiş olduğu yakın ilgi, alım-satım konularına dair bilgisi, her sorumuza içtenlikle yanıt vermesi, samimiyetiyle güven verdi. Kendisinin verdiği güven sayesinde, uzun süreli ev arayışımızı nihayete erdirdik. Güleryüzü ve samimiyeti için, tüm desteği için Yiğit Bey'e sonsuz teşekkürlerimizle.