Hakkında

1972 Karabük doğumluyum.İlk ve orta öğrenimimi Almanya'da;lise öğrenimimi İstanbul Kartal Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum.

1994-2005 yılları arasında dış ticaret ve lojistik alanlarında kariyer yaptıktan sonra;

2005 yılında bir Alman firmasında yürütmekte olduğum Dış Ticaret&Lojistik Müdürlüğü görevimden istifa ederek halen çok severek çalıştığım gayrimenkul sektörüne adım attım.

Bu sektörün enerjisi ve dinamizmi ile kendi yapısal özelliklerimin örtüşmesi;15 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde sektörde olmamın nedenlerinden biri.

Halen;bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen %100 yerli bir firma olan NETWORK GAYRİMENKUL bünyesinde hizmet vermekteyim.

Bana göre bir işte başarılı olabilmenin en önemli ön koşulu yapılan işi SEVMEK tir.Severek,inanarak ve dürüstlükle yapılan bir işte başarısız olma ihtimaliniz yoktur.

Uzmanlık alanlarım  TUZLA EVORA İSTANBUL ile SAHRAYICEDİT KONTEK DÜET projeleri olmakla bilrlikte; bölge sınırlaması olmaksızın İNANDIĞIM her portföy için danışmanlık yapmaktayım.

Kayak,dans ve puzzle vazgeçilmezlerim arasındadır.

Daha yakından tanışmak için sizi ofisimize kahve içmeye beklerim.

Çünkü ben;

PARA değil İNSAN biriktiririm.

Saygı ve sevgiyle,

Didem KAZANASMAZ

 

   

 

Çalışma Geçmişi

1994-1999-REKMAN REKLAM HİZ.LTD.ŞTİ.-İthalat uzmanı

1999-2005-MOELLER ELEKTRIK GMBH-İthalat ve Lojistik Müdürü

2005-2013-REALTY WORLD İDEAL GAYRİMENKUL-Broker-Ofis sahibi

2 Sene mola :)

2015-2017-TURYAP EVORA-Gayrimenkul Danışmanı

2017-         NETWORK GAYRİMENKUL EVORA-Lisanslı Broker

Müşteri Yorumları

  • Hakan Çağlayan
    2.4.2020 14:55:45

    Evora İstanbuk'daki evimizi Didem hanımdan aldık. ilk tanıştığımızdan günden itibaren bize her aşamada güler yüzlü ve samimi bir şekilde yardımcı oldu. Onun sayesinde yeni huzurlu mutlu yuvamızdayız. İyi ki onu dinlemişiz. Teşekkürler. Didem Kazanasmaz. Teşekkürler Network Evora.