SEKTÖRÜNDE HER ZAMAN İLKLERİN VE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ OLAN NETWORK EVORA OFİSİ'NİN BİRİNCİ HEDEFİ, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE VE İŞ ORTAKLARINA ÜST DÜZEY HİZMETİ SÜREKLİ OLARAK SAĞLAMAKTIR.

EVORA İSTANBUL PROJESİNDE TARTIŞMAMIZ PROJENİN TEK VE ETKİN FİRMASI OLARAKPROJESİNİN İLK GÜNÜNDEN BU YANA FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN NETWORK EKİBİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN GÜVENİ İLE BAŞARIYLA İŞLEMLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

SİSTEMLİ OLARAK ALINAN EĞİTİMLER İLE KENDİNİ YENİLEYEN, BAŞARILI İŞ DENEYİMLERİNE SAHİP, BÖLGESİNDE UZMAN, SİZİ ANLAYAN VE SONUCA GÖTÜRECEK DANIŞMANLARIMIZ VE OFİSİMİZ İÇİN, İYİ NİYET, NEZAKET VE HAKKANİYET EN ÖNEMLİ DEĞERLERDİR.

30 YILLIK SAHA TECRÜBEMİZ İLE OFİSİMİZ NETWORK TÜRKİYE TARAFINDAN 2017- 2018 VE 2019 YILLARINDA EN BAŞARILI OFİS SEÇİLMİŞTİR, 18  LİSANSLI  GAYRİMENKUL BROKERIMIZ  İLE MÜLKLERİNİZ KONUSUNDA DA SİZE AYRICALIKLI HİZMET SUNMAKTAN ONUR DUYARIZ.

 

Müşteri Yorumları

 • Esin Good
  21.10.2020 14:15:51

  Yiğit bey, yeni web sayfanız hayırlı olsun 👍 Sayenizde Emlakci dünyasında nihayet güvenin oluşabileceğini sizinle çalıştığımız yillar boyunca güzel tecrübelerimle şahit olmuş oldum... Cok tessekkurler evlerime ve kiracilarima yıllardır iyi Baktığnız için 🙏minnet borçluyum! Sayenizde istanbulda olmadan da ev sahibi olabildim ve herşey yolunda gidiyor 👍 keep up the good work 👏👏👏👏 Massive Thankyou Saygilar E.G

 • Omer Sevim
  18.8.2020 14:57:13

  İlk defa ev aldım, süreçte yardım ve yönlendirmeleri, sabır ve güler yüzü için teşekkür ederim.

 • S. Tezkan
  17.8.2020 16:16:04

  Yiğit Bey ile Norm Istanbul'dan almayı düşündüğümüz bir ev vasıtasıyla tanıştık. Kendisi gerçekten ilk andan itibaren göstermiş olduğu yakın ilgi, alım-satım konularına dair bilgisi, her sorumuza içtenlikle yanıt vermesi, samimiyetiyle güven verdi. Kendisinin verdiği güven sayesinde, uzun süreli ev arayışımızı nihayete erdirdik. Güleryüzü ve samimiyeti için, tüm desteği için Yiğit Bey'e sonsuz teşekkürlerimizle.

 • Daha Fazla
Ofis Lokasyonu

Ofis Direktörü

Lisanslı Broker